Privaatsus

Privaatsusavaldus

 

Kes me oleme

Meie kodulehe aadress on https://konetoru.ee.

Kommentaarid

Kui jätad saidile kommentaare, kogume rämpsposti tuvastamiseks kommentaarivormis kuvatavaid andmeid, külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi.

Sinu e-posti aadressist loodud anonüümne string (ehk räsi) võidakse kontrollimiseks saata Gravatari. Gravatari teenuse privaatsusavaldus on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast sinu kommentaari kinnitamist on sinu profiilipilt kommentaari juures kõigile nähtav.


Pildid ja videod

Kui laadid veebisaidile üles pilte, peaksid vältima manustatud asukohaandmetega (EXIF GPS) piltide üleslaadimist. Veebisaidi külastajad saavad veebisaidil olevate piltide asukohaandmed kätte.


Küpsised

Kui jätad saidile kommentaari, saad lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestamise. Nii on sul mugavam meile kommentaare jätta ilma andmeid uuesti sisestamata. Küpsised säilivad ühe aasta.

Kui külastad meie sisselogimislehte, seadistame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas sinu brauser lubab küpsiseid. Küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see visatakse ära, kui brauseri sulged.

Sisselogimisel seadistame ka mitu küpsist, et salvestada sinu sisselogimisandmed ja ekraanikuvavalikud. Sisselogimisküpsiseid hoitakse kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised ühe aasta. Kui teed valiku Jäta mind meelde, hoiame sinu teavet kaks nädalat. Kui logid oma kontolt välja, siis sisselogimisküpsised kustutatakse.

Kui muudat artiklit või avaldad selle, salvestatakse sinu brauserisse täiendav küpsis. See ei sisalda isikuandmeid ja näitab lihtsalt äsja redigeeritud artikli postituse ID-d. Küpsis aegub ühe päeva pärast.


Manused teistelt veebisaitidelt

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on külastanud teist veebisaiti.

Teised veebisaidid võivad koguda sinu kohta andmeid, kasutada küpsiseid, kasutada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida sinu suhtlust manustatud sisuga.


Andmete säilitamine

Kui kirjutad meile kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda selleks, et saaksime kõik järelkommentaarid automaatselt tuvastada ja heaks kiita, selle asemel et neid modereerimisjärjekorras hoida.


Sinu õigused

Kui oled kirjutanud meile kommentaare, saad taotleda eksporditud faili meie valduses olevatest isikuandmetest, sealhulgas kõigist meile edastatud andmetest. Samuti võid paluda, et kustutaksime kõik sinu kohta säilitatavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel.


Andmete saatmine

Külastajate kommentaare võidakse kontrollida automaatse rämpspostituvastusteenuse kaudu.